Vatandaşlardan Savran’a Tam Destek

31 Mart Seçimleri öncesinde sabahın erken saatlerinden başlayarak gece yarısına kadar saha çalışmalarını sürdüren AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran’a vatandaşlardan tam destek. Gittiği her yerde büyük bir coşku ve ilgiyle karşılanan Savran, “31 Mart’ta hep beraber, yeniden tarih yazacağız.” dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Savran, seçimlere sayılı günler kala yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyor. Sabahın erken saatlerinde esnaf ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine başlayan ve akşam saatlerine kadar saha ziyaretlerini sürdüren Savran, akşamları ise AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı yöneticileri ile birlikte ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Programları arasında sık sık gençlerle de bir araya gelerek yeni dönemde hayata geçireceği gençlik ve eğitim projelerini anlatan Savran, “Gündüz saha programlarını sürdürürken akşamları da evlere, hanelere misafir oluyoruz. Hoş sohbetleri ve misafirperverliklerinden ötürü her birine ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu güne kadar bir olduk, birlik olduk. Birlikte başardık. Nevşehir ile ilgili daha yapacak çok işimiz, hedeflerimiz var. Yine birlikte başaracağız.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx