Fenerbahçe’den ayrıldı, Trabzonspor’a gidiyor!

Trabzonspor’da ayrılık rüzgarları esirken, diğer yandan taraftarı heyecanlandıracak yeni bir tranfer yapılmak isteniyor. Bordo-mavili takım, Fenerbahçe’nin yıldızını almak için girişimlere başlayacak.

İddiaya göre Trabzonspor, Fenerbahçe’den Hull City’e kiralık giden fakat orada da forma şansı bulamayan Dimitrios Pelkas’ın peşine düştü.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Pelkas’ı kadroda düşünmeyen Fenerbahçe, oyuncunun gitmesine izin verecek. Karadeniz Gazetesi’nin haberine göre, Bakasetas ve Siopis, Pelkas’ı Başkan Ertuğrul Doğan ile tanıştırdı.

Görüşmelerde Başkan Doğan, Fenerbahçe ile ipleri tamamen koparmadığı için Yunan oyuncuya henüz bir teklif yapmayı doğru bulmadı.

BAŞKAN DOĞAN’DAN ÖVGÜLER

Başkan Doğan’ın Pelkas’a kendisinin beğendiği bir oyuncu olduğunu ifade ettiği belirtildi. Ayrıca habere göre Başkan Doğan, Yunan oyuncuların Trabzonspor’a çabuk uyum sağladığını ifade etti.

PELKAS, ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARINDAN ETKİLENDİ

Dimitrios Pelkas da, Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarını izlediğini ve çok etkilendiğini, Bordo-mavili takıma bir sempatisi olduğunu anlattı. İkili arasındaki samimi sohbet Siopis ve Bakasetas’ı umutlandırdı.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Pelkas’ın Trabzonspor’a gelmesi bekleniyor. Oyuncu ile görüşmeler devam edecek. 29 yaşındaki oyuncunun piyasa değeri 3.2 milyon Euro.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir