Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu erişime açıldı: Peki haftaya ne var?

Oyuncuların en büyük ikinci kalesi Epic Games Store, her hafta sunduğu ücretsiz oyun fırsatları ile kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Son olarak Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı ve haftaya sunulacak ücretsiz oyunlar da belli oldu.  

Epic Games’te haftanın ücretsizleri erişime açıldı

Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunu Doors – Paradox, 8 Şubat tarihine kadar erişilebilir olacak. Doors – Paradox için kısaca macera ve bulmaca oyunu diyebiliriz. Oyunda çeşitli el yapımı 3D dioramalarda ilerliyor ve gizli ipuçlarını takip ediyorsunuz. Daha önce de belirttiğimiz gibi oyunu 8 Şubat 2024 Türkiye saati ile 19:00’a kadar Epic Games’ten kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Böylece tamamen sizin olacak. Oyunun mağaza sayfasını aşağıda bulabilirsiniz. 

Epic Games’te ücretsiz:

  • Doors – Paradox

Ayrıca Epic Games, haftaya sunulacak bir sonraki ücretsiz oyunları da açıkladı. Korku rol yapma oyunu Doki Doki Literature Club Plus! ve Rogue-Lite türündeki Lost Castle, 8 Şubat-15 Şubat tarihleri arasında kullanıcılara sunulacak.

Peki Epic Games’te ücretsiz oyunlar nasıl alınıyor? Öncelikle buradaki bağlantı üzerinden siteye girmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz oyuna tıklayıp ”Yükle” diyerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ancak oyunları almak için Epic Games hesabınızla giriş yapmanız gerektiğini hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx