Uzun boylu kadınlara yakışan kıyafetler neler deri kıyafetler çok trend!

Uzun boylu kadınlara yakışan kıyafetler neler deri kıyafetler çok trend!

Posted by
Boyu uzun kadınlara en çok yakışan ve kullanmaktan vazgeçemeyecekleri kombinleri sizler için derledik. İşte o birbirinden güzel stil önerileri!

MİNİ ELBİSELER 

Kısa boylu kadınların da vazgeçilmezlerinden olan bu parça adeta bir joker işlevi görüyor! Ceket, spor ayakkabı ya da topuklular ile gündüz şıklığını geceye de taşıyabileceğiniz mini elbiseler dolabınızda mutlaka yerini almalı.

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-vZgn.

Uzun boylu bir kadınsanız fiziğinize uygun, doğru kıyafeti seçmek çoğu zaman zor ve zaman alıcı olabiliyor. Elmaelma.com olarak sizler için seçtiğimiz kombinler bu zorluğu aşmanızda size yardımcı olacak. Uzun boylu kadınlara en çok yakışan birbirinden güzel stil önerilerini içeriğimizde bulabilirsiniz.

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-YG5u.

DERİ KIYAFETLER 

Deri parçalar uzun boylu kadınların kombinlerinde kullanabilecekleri kıyafetlerden biri. 2020 yılının moda trendleri arasında sık sık görebileceğimiz deri parçalar tarz bir görünüm isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini alacak. 

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-SJjD.

UZUN ELBİSELER 

Uzun elbiseler uzun boylu kadınların dolabını süsleyen kıyafetler arasında yer almalı! Uzun boyunuza uygun bir elbise çabasız şıklığa ulaşmanızdaki en önemli yardımcınız olacak.

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-fDkw.

OVERSIZE CEKET VE TAKIM MODELLERİ

Kısa boylu kadınlar için oversize blazer ceketleri kombinlemek oldukça zor olsa da uzun boylu kadınlar için oversize blazerlar tam bir anahtar parça! Takım halinde ya da kot pantolonları ile kombinlediklerinde şık bir görüntü oluşturacaklar.

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-3bQk.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.