Soğuk Korkusunu Yenebilmek İçin Kampa Katılan Çağla Şıkel, Buz Dolu Fıçıda 2 Dakikadan Fazla Bekledi!

Çağla Şıkel, soğuk korkusunu yenebilmek için oğluyla beraber kampa katıldı. Buz dolu fıçıda iki dakikadan fazla kalan Çağla Şıkel’in paylaşımları çok konuşuldu! Detaylar?

Güzelliği, fiziği, merak edilen özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazinin göz bebeklerinden biri Çağla Şıkel.

Şimdilerde oğullarıyla tatilin keyfini çıkaran güzel model ve sunucu, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla denk gelen herkesin ağzını açık bıraktı!

Uzun zamandır bu anı beklediğini vurgulayan Çağla Şıkel, oğluyla beraber soğuk korkusunu aşabilmek için bir kampa katıldı.

Soğuktan korkmaktan kurtulmak için soğukla yüzleşmeyi gerektiren bu deneyimin, uzun zamandır beklediği ve hazırlandığı bir şey olduğunu vurgulayan Çağla Şıkel, o anları saniye saniye paylaştı ve şöyle anlattı:

O benden cesaret aldı ,ben de ondan… Seninle böyle bir deneyimi yaşamak inanılmazdı iyiki benimleydin Oğlum teşekkür ederim ?? İkimizde soğuktan nefret ediyoruz. İkimizde üşümeyi hiç sevmiyoruz, soğuk suda yüzmeyi ,soğuk duş almayı da öyle.. (öyleydi) Ama zihnimdeki bu kalıpları yıkmak isterken bir de sağlığa olan faydalarını okudukça denemek için sabırsızlanıyordum… Sonrasında @plnsilverr sayesinde coldbath keşfettik ona teşekkürüm ayrı? ?? Günlerdir bunun için Mental olarak hazırlanıyorum. Soğuğa değil sadece nefesime odaklandım çünkü soğugun dayanılmaz olduğunu düşünen sadece zihnimiz ?? Yaklaşık 4derece suda 2 dk lık rüya deneyimler, mutlaka deneyin? Çok teşekkürler

Hem oğlu Kuzey’in, hem de Çağla Şıkel’in buz dolu fıçının içine girmeden önce, girince ve çıktıktan sonraki anlarının derlemesi için sizi şöyle ?

Çağla Şıkel’in 4 derece suda iki dakikadan fazla kaldığı o anlar için de böyle ? alalım!

Valla havalar o kadar sıcak ki Çağla Şıkel’i buz dolu fıçının içinde görünce insanın bir içi rahatlıyor değil mi? O zaman söz sizde! Ne diyorsunuz bu soğuk korkusunu aşmak için uyguladıkları yöntem için? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx