Prens Harry Kraliçe II. Elizabeth’in hasretine dayanamadı! Platin Jübile etkinliğine katılacak

Posted by

İngiliz Kraliyet Ailesinin olaylı çifti Prens Harry ve Meghan Markle, uzun bir aradan sonra Kraliçe II. Elizabeth’in Platin Jübile etkinliği için İngiltere’ye ayak bastı. Kraliçe tarafından özel bir araçla havalimanından alınan çiftin kızı Lilibeth ilk kez Kraliçe II. Elizabeth ile tanışacak.

2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak önce Kanada’ya ardından da Amerika’ya taşınan Prens Harry ve eşi Meghan Markle, Kraliçe II. Elizabeth’in tahtta 70’inci yılı onuruna düzenlenen Platin Jübile etkinliği için soluğu Londra’da aldı. California’dan İngiltere’ye özel uçak ile gelen Prens Harry ve Meghan Markle, çocukları Archie ve Lilibeth ile ilk kez bir kraliyet etkinliğine katılacak.

Prens Harry ve Meghan Markle

Torununun gelişini büyük bir coşkuyla karşılayan Kraliçe II. Elizabeth, Land Rover marka bir aracı Farnborough Havalimanı‘na gönderdi ve çift konaklayacakları Frogmore’a götürüldü.

Prens Harry ve Meghan Markle İngiltereye geldi

Bu ziyaret ile beraber Prens Harry’nin kızı Lilibeth ilk kez İngiltere’ye ayak basmış oldu. The Sun gazetesinin haberine göre; Kraliçe II. Elizabeth’in torunu Prens Harry’i ve ailesini araçla aldırmanın doğru bir davranış olduğuna inandığı ifade edildi.

Kraliçe II Elizabeth ilk kez Prens Harrynin kızıyla tanışacak

Etkinliğe katılacak olan çift Kraliyet Ailesinden ayrıldığı için balkon fotoğraflarında yer almayacak ancak iddialara göre dijital bir platform bu süreci kayda alarak 11 milyon sterlin değerinde bir belgesel oluşturacak.

İngiliz Kraliyet Ailesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.