OnePlus yeni kulaklıklarını piyasaya sürdü!

Posted by

OnePlus, 3,5 mm konektörlü yeni bir kablolu kulaklıklarını piyasaya sürdü. Söz konusu cihazların adı OnePlus Nord Kablolu Kulaklık olacak. Cihazlar ses performansında oldukça iddialı. Kulaklık, OnePlus’ın Wireless Z versiyonuna benzer bir tasarıma sahip ve tek siyah renk seçeneğiyle geliyor. Gelin yeni kulaklığın teknik özelliklerine ve fiyatlarına detaylı bir şekilde göz atalım.

OnePlus Nord Kablolu Kulaklık özellikleri

OnePlus Nord Kablolu Kulaklık, 0,42 cc ses boşluğuna sahip. Tasarımları, Bullets Wireless Z ile büyük ölçüde aynı. Kulaklıklar sağlam ve temiz bir görünüm sunuyor ve ayrıca IPX4 suya dayanıklılık derecesine sahipler. Nord Wired Earphones, kontrol paneli içinde yerleşik bir mikrofona sahip. Kontroller fiziksel, böylece anında geri bildirim için güç düğmesine, sesi açma veya ses kısma düğmesine kolayca tıklayabilirsiniz.

Taşınabilirlik ve kullanışlı ses kontrolleri için her kulaklıkta birbirine yapışan bir mıknatıs bulunuyor. Duraklatmak için kırpabilir ve oynatmak için kırpabilirsiniz. Belirtildiği gibi, bu kulaklıklar 3,5 mm ses jakı ile birlikte geliyor. Şirket, kulaklıkların 3,5 mm ses jakına sahip OnePlus telefonlarla en iyi şekilde çalıştığını iddia ediyor. Ancak 3,5 mm ses bağlantı noktasına sahip tüm aygıtlarla çalışıyorlar.

OnePlus Nord Kablolu Kulaklık, Avrupa ve İngiltere’de piyasaya sürüldü. Şu anda, kulaklığın Kuzey Amerika’da mı yoksa Asya’da mı satışa sunulacağı bilinmiyor. Fiyatı 19,99 €. OnePlus Nord kulaklıklar yalnızca siyah renk seçeneğiyle geliyor. Küçük, orta ve büyük boylarda üç çift silikon kulak ucu ile birlikte gönderilecekler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.