Dehşetin yaşandığı evde çalışan bahçıvan olanları anlattı

Çankaya’nın Mutlukent Mahallesi’nde 2017’nci sokakta bulunan 52 numaralı müstakil evde yaşayan evli çift Mehmet Erdoğan (45) ile Zeynep Erdoğan arasında çıkan tartışma kısa sürede alevlenerek kavgaya dönüştü. Öfkelenen koca, eşi Zeynep Erdoğan’ı ve Zeynep Erdoğan’ın ilk evliliğinden olan 14 yaşındaki çocuğu A.A.’nın ellerini bağlayarak işkence etmeye başladı. Olayın ardından kaçarak kayıplara karışan cani koca kısa sürede yakalandı. O evde bahçıvan olarak çalışan Seyfi Düşmez ise şunları dedi:

“Tanıdığım bildiğim kadarıyla iyi insanlardı. Ben onların bahçıvanıydım. Cumartesi günü gece yaşanmış olay. Adam, kadının çocuğunu da eve bağlamış. Çocuk kendi çabalarıyla kurtulmuş. Buradaki site görevlileri, komşular ve belediyeciler çocuğu görmüş. Çocuğun ellerini çözüp polisi aramışlar. Polis gelmiş, adamı da yakalamışlar sonra. Kadının ve çocuğun ellerinin bağlandığını duydum. Daha önce kavga ettiklerini hiç görmemiştim. Olaydan sonra polisler ve olay yeri inceleme ekipleri gelmiş. Aşağı yukarı sekiz aydır burada ikamet ediyorlardı.”

Ali Nargüner – Yunus Özkan
 

İLGİLİ HABER

Kocası tarafından vahşice katledilen kadın bu evde öldürüldü Kocası tarafından vahşice katledilen kadın bu evde öldürüldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir