Analist, Fiyatını Katlayacak 3 Altcoin Duyurdu!

Popüler Twitter analistlerinden Cred, kripto para piyasası Terra çöküşünü telafi ederken 3 altcoin projesinin hızla toparlanabileceğini söyledi. Analist bunun nedeni aşağıdaki faktörlere dayandırıyor…

Analiste göre piyasa yükseklerken bu 3 altcoin projesinin önü açılıyor

Cred, en büyük akıllı sözleşme platformu olan Ethereum ve Solana (SOL) dahil olmak üzere iki ETH rakibi hakkında tahminlerini paylaşıyor. Analiste göre, Ethereum 2.000 dolara yakın dipte kaldığı sürece değerlendirebilir. Cred analizlerinin bir kısmında şunları söylüyor:

Haftalık desteğin kabaca 2.000 dolar olduğu tahmin ediliyor. Belki de direnç, bu 2.500 dolarlık fiyatta önemli hale gelecektir. Sonra aralığın en yüksek 3.000 dolar var. Yani, eğer bu bir tür ara dip ise, 2.000 ila 3.000 dolar arasında bir işlem aralığıyla uğraşıyoruz ve 2.500 dolar aralığı orta noktadır. Bunun genel amacı, piyasa toparlanmaya devam ederse, hisse senetleri iyi performans gösterirse, destekten dirence vb.

Ethereum yazım sırasında 2 bin doların hemen üzerinde işlem görüyor.

Cred, Solana’yı da yakından takip ediyor

Analistin bir sonraki hedefi, aynı zamanda geniş bir aralıkta işlem gördüğünü ve piyasa oyuncuları için büyük olanaklar sağladığını söylediği Solana (SOL). Cred’e göre:

SOL’deki kısa vadeli aralığınız muhtemelen 40’ların ortaları arasında ve eğer piyasalar düzelirse 80 dolara yakın ve öz sermayenin olağan durumunun yatağa sıçmamasıyla güç görürüz. Bu önemli bir aralık… Bana göre bu 2x ve %100’lük bir kazanç.

Başka bir akıllı sözleşme platformu olan Avalanche, Cred’in listesindeki son altcoin. AVAX ayrıca kripto uzmanına göre geniş bir aralıkta işlem görüyor, ancak piyasa oyuncularına Avalanche’ın aralıktan ayrılabileceği ve direncin üzerinde veya desteğin altında hızla işlem yapabileceği konusunda uyarıyor:

Aralığın en üst noktası 40 dolar ve en düşük noktası 24 dolar… Solana’ya benzer şekilde, güzel grafik, iyi ticaret yerleri. Destek satın alın, direnç satın ve başka hiçbir şey yapmayın. Bazı hasır tarzı sapmalar bekliyorum. Örneğin direnci aşarsa, kesin seviyeden daha küçük bir itme beklerdim. Aynı şey destek için de geçerli: Desteğe ulaşırsa biraz daha aşağı iteceğini tahmin ediyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.